728 x 90

5 světově nejúspěšnějších App týkajících se marihuany ! (Video)

5 světově nejúspěšnějších App týkajících se marihuany ! (Video)

Apple vždy říká: “Existuje pro to nějaká aplikace …”, protože mají tisíce aplikací pro všechna zařízení a pro všechny potřeby svých uživatelů. Pokud potřebujete zorganizovat kalendář, je k dispozici aplikace. “Pokud potřebujete hledat vstupenky na filmy,” je na to taky nějaká aplikace. “A pokud potřebujete najít nějaké informace o konopí,” existuje na to taky nějaká

Apple vždy říká: “Existuje pro to nějaká aplikace …”, protože mají tisíce aplikací pro všechna zařízení a pro všechny potřeby svých uživatelů. Pokud potřebujete zorganizovat kalendář, je k dispozici aplikace. “Pokud potřebujete hledat vstupenky na filmy,” je na to taky nějaká aplikace. “A pokud potřebujete najít nějaké informace o konopí,” existuje na to taky nějaká aplikace ?

“Ano, nyní existuje řada aplikací souvisejících s marihuanou, které jsou k dispozici pro spotřebitele a nadšence marihuany.

Nedávno rapper Wiz Khalifa dokonce představil svou vlastní aplikaci pro pěstování marihuany “Weed Farm”, ale to je jen jedna z mnoha dostupných aplikací.

“Leafly” se stala oblíbenou aplikací mezi uživateli konopí, protože je v podstatě Yelp pro marihuanu. Miliony lidí používají “Leafly”, aby prozkoumali tisíce kmenů marihuany a měli přístup k mapám, které jim ukážou poblíž nejbližšího prodejce nabízícího určitý kmen konopí. Jelikož má “Leafly”největší databázi informací o marihuaně, je aplikace popsána jako “jeden z největších zdrojů informací o konopí ve světě” .

“Weedmaps” je další oblíbená aplikace, jelikož obsahuje seznamy prodejců marihuany a mapy. Weedmaps je největší a nejkomplexnější adresář s nejpřesnějšími seznamy prodejců marihuany v USA.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa