728 x 90

Hvězda Pomády o boji s rakovinou. Věřím, že zvítězím, říká Newton-Johnová

Hvězda Pomády o boji s rakovinou. Věřím, že zvítězím, říká Newton-Johnová

Zpěvačka a herečka Olivia Newton-Johnová promluvila v australské televizní show Sunday Night o svém třetím boji se zákeřnou nemocí. Lékaři jí čtvrtý stupeň rakoviny prsu s metastázemi do dolní části páteře diagnostikovali již v loňském roce. Devětašedesátiletá hvězda filmového muzikálu Pomáda v rozhovoru uvedla, že se léčí pomocí marihuany a dalších přírodních prostředků. „Jsem v tomhle boji jen jednou z milionů. Neměla bych

Zpěvačka a herečka Olivia Newton-Johnová promluvila v australské televizní show Sunday Night o svém třetím boji se zákeřnou nemocí. Lékaři jí čtvrtý stupeň rakoviny prsu s metastázemi do dolní části páteře diagnostikovali již v loňském roce.

Devětašedesátiletá hvězda filmového muzikálu Pomáda v rozhovoru uvedla, že se léčí pomocí marihuany a dalších přírodních prostředků. „Jsem v tomhle boji jen jednou z milionů. Neměla bych ani říkat boji… Je to spíš cesta,“ uvedla v rozhovoru.

„Spousta lidí se na rakovinu dívá jako na boj a je jejich plné právo to tak vidět. Já se na ni dívám jako na součást mise,“ řekla v emotivním vysílání Newton-Johnová. Přírodní léčiva podle ní mají opravdu dobré výsledky, ačkoli souběžně podstupuje i léčbu ozařováním. „Věřím, že nad nemocí zvítězím a to je také můj cíl.“

Herečka vyzvala Australskou vládu, aby zvážila legalizaci lékařského užití marihuany tak, jako to udělal americký stát Kalifornie, ve kterém žije. „Můj sen je, že konopí bude brzy v Austrálii dostupné pro všechny onkologické pacienty, kteří musí bojovat s bolestí,“ prohlásila.

Čtyřnásobná vítězka ceny Grammy připustila, že se často potýká s pocity zoufalství a bezmoci. „Mám ale za sebou neskutečnou kariéru a nemám si na co stěžovat,“ dodala.

Potřetí za 30 let

Lékaři Newton-Johnové poprvé diagnostikovali rakovinu v roce 1992, avšak herečka tehdy dokázala zákeřnou chorobu porazit. Krátce poté založla centrum pro výzkum rakoviny v australském Melbourne. V roce 2013 lékaři zjistili, že se nemoc vrátila. I tehdy však byl boj úspěšný.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa