728 x 90

Zajímavosti USA – CannaMojo jsou THC Sex pilulky, které vám přinesou opojení a erekci

Zajímavosti USA – CannaMojo jsou THC Sex pilulky, které vám přinesou opojení a erekci

Vzhledem k tomu, že legalizace marihuany v USA otevírá dveře pro jakékoliv produkty a celé maloobchodní kategorie, sexuální pohoda se dostala i k tomuto trhu. Dnes již ve všech prodejnách s legální marihuanou mohou zákazníci nelézt produkty pro relax či sexuální potěšení. CannaMojo je mužský doplněk ve formě pilulek, které jsou obohacené o čistý destilát

Vzhledem k tomu, že legalizace marihuany v USA otevírá dveře pro jakékoliv produkty a celé maloobchodní kategorie, sexuální pohoda se dostala i k tomuto trhu. Dnes již ve všech prodejnách s legální marihuanou mohou zákazníci nelézt produkty pro relax či sexuální potěšení.

CannaMojo je mužský doplněk ve formě pilulek, které jsou obohacené o čistý destilát THC. Svůj vrchol zažívájí pilulky CannaMojo v Coloredu začátkem tohoto roku.

Chcete-li se dozvědět více o pilulce, o které je řeč, redaktoři magazínu MERRY JANE telefonovali s vynálezcem a generálním ředitelem společnosti CannaMojo, Tedem Naylonem a přinášejí vám rozhovor o síle THC, které zvyšuje libido, o produktu se jménem CannaMojo.

MERRY JANE: Začneme od začátku, co je CannaMojo?

Ted Naylon: CannaMojo jsou vůbec první o THC obohacené mužské pilulky na trhu. Vyrábí ji naše licencovaná konopná společnost, Revered, tady v Aurora v Coloradu a obsahují 10 miligramů THC destilátu smíchaného s naším “Mojo” mixem, která je přírodním doplňkem.

MERRY JANE: Jak vznikla myšlenka vyrábět pilulky s THC pro sexuální zážitky ?

Ted Naylon: V minulosti jsem vlastnil mužský doplněk “Hard Mojo” a rozhodl se vybudovat obchod na této inspiraci. Canna Mojo je produkt, který obsahuje stejné přísady jako “HardMojo”, nicméně je ještě obohacen o aktivní látku THC.

Muž, který společnost na výrobu “HardMojo” vlastnil, mi ukázal údaje o prodeji, a to bylo. Před čtyřmi lety mi společnost prodal. Doposud máme objednávky na původní produkt “HardMojo”, které přicházejí každý den. Po té co Kolorado zažilo tzv. “Green Rush Boom” jsem začal spolupracoval se stávajícím operátorem a hurá do obchodu.

MERRY JANE: Kromě THC, co je vlastně uvnitř CannaMojo? Co je to za látky, které udělali z HardMojo tak žádaný produkt?

Ted Naylon: Existuje několik bylin, které se opravdu těžko vyslovují, ale přísady, o kterých většina lidí již možná slyšela, je Ženšen, který dodává energii a sám pomůže s erektilní dysfunkcí, dále kořen Maca, který pomáhá s hormony a posiluje imunitní systém a pak je to Rísoma, dodává sílu. Všechno je přírodní a vyráběná směs má již léta stejné specifikace. CannaMojo začínají účinkovat asi za 30 minut. Někteří zákazníci dokonce otevřou pilulku a zamíchají ji do nápoje. Účinek se takovouto aplikací dostaví již za 10 minut.

MERRY JANE: Vzhledem k tomu, že na marihuanu reaguje každý jinak, bylo těžké nalézt perfektní dávku ?

Ted Naylon: Zkoumali jsme asi 300 buddhistů prostřednictvím průzkumu trhu a zeptali jsme se na ideální dávkování. Dostali jsme odpovědi všude, od 2 miligramů do 400 miligramů [ směje se]. Ale maximální množství THC, které je povoleno v jednom servírovacím produktu zde v Coloradu, je 10 miligramů.

MERRY JANE: Byla provedena řada výzkumných studií, které spojovaly časté užívání marihuany s erektilní dysfunkcí. Zohlednili jste to při vytváření CannaMojo?

Ted Naylon: Bylo to tak jednoduché, spojit dvě věci, které lidé milují. Ale ano, slyšel jsem o pověstech, že možná příliš mnoho marihuany vám může přinést problémy do ložnice, a pokud tomu tak je, pak CannaMojo je tím produktem, který vám pomůže problém vyřešit.

MERRY JANE: V průmyslovém odvětví konopí mají např. lubrikanty THC a CBD opravdu otevřené dveře na trhu. Co dělá společnost CannaMojo odlišně od těchto produktů ? Myslíte si, že je to začátek nové vlny dalších produktů zaměřených na pohlavní infuze?

Ted Naylon: Co se týče CannMojo, je to, že se jedná o sexuální produkt, který přináší nejen wellness, ale také opojení. Takže zatímco lubrikanty mohou způsobit nějaký pocit brnění, nepřinášejí pocit opojení. S CannaMojo zažíváte oprávněně pocit opojení a navíc se můžete těšit i na složku sexuálního obohacení.

MERRY JANE: Je pilulka jen pro muže?

Ano. Pracujeme na ženské verzi, která by byla “CannaMojo For Her”, ale to je na delší trať. Není to snadné a pracujeme na něm po boku farmaceutických společností. Pokud najdeme cokoliv, co pomůže uspokojit ženské libido, máme už výhodu tím, že jej budeme schopni kombinovat s THC.

Pilulky CannaMojo jsou v prodeji v licencovaných dispenzarech v Coloradu. Další informace o společnosti naleznete zde.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa