728 x 90

Zhulený mladík se vloupal do zoo, aby ukradl opici pro svou přítelkyni. Zlomil si tam nohu, vyrazil zuby a půjde do vězení

Zhulený mladík se vloupal do zoo, aby ukradl opici pro svou přítelkyni. Zlomil si tam nohu, vyrazil zuby a půjde do vězení

Návštěva zoologické zahrady pro Novozélanďana neskončila zrovna slavně. Na první pohled romantický nápad skončil před pár měsíci katastroficky. Mladík John Owen Casford si v noci usmyslel, že vloupat se do zoologické zahrady ve Wellingtonu a ukrást odtud opici bude skvělý způsob, jak potěšit svou přítelkyni. John chtěl přítelkyni přinést opici jako dárek, ale svůj nápad

Návštěva zoologické zahrady pro Novozélanďana neskončila zrovna slavně.

Na první pohled romantický nápad skončil před pár měsíci katastroficky. Mladík John Owen Casford si v noci usmyslel, že vloupat se do zoologické zahrady ve Wellingtonu a ukrást odtud opici bude skvělý způsob, jak potěšit svou přítelkyni.

John chtěl přítelkyni přinést opici jako dárek, ale svůj nápad nedomyslel. Ve chvíli, kdy vkročil na území zoologické zahrady, byl zhulený a zřejmě i opilý, protože policistům později řekl, že pod vlivem marihuany „létal ve výšce jako drak“.

Proniknout do samotné zoo nebylo náročné, ale dostat se k opicím už bylo složitější. Na cestě za zvířaty zničil dva zámky a pak našel maličké opice saimiri dorůstající do velikosti 35 centimetrů spát v jednom rohu.

Hned poté začala divoká honička, při které utrpěly zranění opice i samotný mladík. Policisté ho našli se zlomenou nohou, dvěma vyraženými zuby, vymknutým kotníkem a modřinami.

Opice na tom byly o něco lépe, protože byly jen doškrábané, avšak útok Johna na zvířatech zanechal psychické trauma. Jedna z nich se dodnes bojí lidí a chovatelé v zoo konstatovali, že neúspěch krádeže byl výhrou pro obě strany konfliktu.

Nic to však nezměnilo na tom, že John se musel postavit před soudce a nést odpovědnost za své jednání. Za vloupání a několik dalších přestupků z léta si bude muset odpykat trest v délce 2 let a 7 měsíců.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa