728 x 90

Syntetická »tráva« kosí kuřáky!

Syntetická »tráva« kosí kuřáky!

Syntetická marihuana, která v kombinaci s alkoholem zabíjí, se dál šíří mezi narkomany na Ostravsku. Oficiálně se otrávilo už 21 lidí, naposledy žena (35). Skutečný počet však může přesáhnout třicet! „Do pondělního rána jsme byli u patnácti dalších pacientů pod vlivem nealkoholových drog,“ potvrdil záchranář Lukáš Humpl. I tyto případy může mít na svědomí umělá

Syntetická marihuana, která v kombinaci s alkoholem zabíjí, se dál šíří mezi narkomany na Ostravsku. Oficiálně se otrávilo už 21 lidí, naposledy žena (35). Skutečný počet však může přesáhnout třicet!

„Do pondělního rána jsme byli u patnácti dalších pacientů pod vlivem nealkoholových drog,“ potvrdil záchranář Lukáš Humpl. I tyto případy může mít na svědomí umělá »tráva«. „Nejčastěji jde o lidi ze sociálně slabšího prostředí. Mezi těmi, kdo drogu užili, byl ale i student (16),“ řekla policistka Gabriela Holčáková. Bezdomovec (†32) s třemi promile alkoholu v krvi si zakouřil, což ho stálo život. Jaho kumpán (36) skončil na oddělení JIP.

Smrtící zombie drogu, po které se její konzumenti pohybují mátožně jako »oživlé mrtvoly« , prý našla v kontejneru bezdomovkyně. Tvrdila, že tam viděla šest krabic s třemi tisíci sáčků. Z těch by šlo ubalit šest tisíc cigaret. Žena se dušovala, že vytáhla z kontejneru jen jednu krabici. Ostatní popeláři údajně odvezli na skládku, kde je ovšem nelze najít. Za šíření této nebezpečné drogy, která může pocházet z Indie, Číny nebo Polska, už policie zadržela čtyři muže (17 až 41). Hrozí jim až pětileté vězení.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa