728 x 90

Vysoká škola začala studenty učit, jak vypěstovat marihuanu. Předmět se stal okamžitým hitem

Vysoká škola začala studenty učit, jak vypěstovat marihuanu. Předmět se stal okamžitým hitem

Kanada již za měsíc oficiálně zlegalizuje marihuanu pro rekreační účely. Poptávka po zelené rostlině bude hned od začátku legalizace obrovský, a tak licencovaní producenti konopí ve velkém zaměstnávají nových pracovníků, aby ho mohli uspokojit. Do programu, který by měl celému odvětví pomoci úspěšně odstartovat, se zapojila i vysoká škola Niagara College. Na vysoké škole by si zřejmě

Kanada již za měsíc oficiálně zlegalizuje marihuanu pro rekreační účely. Poptávka po zelené rostlině bude hned od začátku legalizace obrovský, a tak licencovaní producenti konopí ve velkém zaměstnávají nových pracovníků, aby ho mohli uspokojit.

Do programu, který by měl celému odvětví pomoci úspěšně odstartovat, se zapojila i vysoká škola Niagara College.

Na vysoké škole by si zřejmě nečekal předmět o tom, jak správně pěstovat marihuanu, ale nová situace v zemi inspirovala místního profesora Billa MacDonalda, aby se chytil příležitosti.

Vysoká škola proto začala nabízet roční studijní program o pěstování marihuany, po jehož skončení získáš certifikát, množství užitečných znalostí a dokonce i umístění u jednoho z místních producentů v regionu Niagara.

Studenti za rok projdou nejen manuální přípravou, ale budou se učit i zákony a regulace týkající se marihuany. Škola proto zřídila speciální místo určené k pěstování konopí  s ideálními podmínkami i zajištěním, aby se rostlina nedostala do nesprávných rukou.

Díky tomu budou moci studenti teoretické poznatky z předmětů jako rostlinné vyživování, klima, škůdci a výběr rostlin aplikovat rovnou v praxi.

Obor zpočátku nabídl pouze 24 míst, ale uchazečů bylo více než 300 , takže v budoucnu by se mohl program výrazněji rozrůst. Svědčí o tom i fakt, že jen v regionu Niagara dnes existuje skoro 550 tisíc metrů čtverečních půdy určené pouze na pěstování marihuany.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa