728 x 90

Díky marihuaně chceme sex více, ne méně, než se původně předpokládalo

Díky marihuaně chceme sex více, ne méně, než se původně předpokládalo

V naší společnosti existuje určitý stereotyp Hulice trávy . Líný, flegmatický až apatický člověk, který neprojevuje zájem téměř o nic a to včetně sexu. Nejnovější studie zveřejněná v Journal of Sexual Medicine  však naznačuje něco zcela jiného. Vědci ze Stanfordovy univerzity v Kalifornii sesbírali data od 28 tisíc žen a 22 tisíc mužů, kteří vyplnili dotazník položený Centrem pro kontrolu nemocí. Ten zjišťoval, jak

V naší společnosti existuje určitý stereotyp Hulice trávy . Líný, flegmatický až apatický člověk, který neprojevuje zájem téměř o nic a to včetně sexu. Nejnovější studie zveřejněná v Journal of Sexual Medicine  však naznačuje něco zcela jiného.

Vědci ze Stanfordovy univerzity v Kalifornii sesbírali data od 28 tisíc žen a 22 tisíc mužů, kteří vyplnili dotazník položený Centrem pro kontrolu nemocí. Ten zjišťoval, jak moc jsou sexuálně aktivní lidé pravidelně kouřící marihuanu  ve srovnání s běžnou populací.

Výsledky výzkumu byly docela překvapivé. Ukázali totiž, že marihuana nijak nesnižuje naše libido a dokonce její uživatelé jsou sexuálně aktivnější než ti, co marihuanu nepoužívají, a to až o 20%.

“Časté užívání marihuany nenarušuje sexuální fungování nebo motivaci. Naopak, je asociované se zvýšenou frekvencí koitus, ” vyjádřil se  Michael Eisenberg, autor studie a profesor urologie na Stanfordské univerzitě.

Dále dodal, že studie sice přímo neříká, že kouření marihauny tě dělá nadržanejším, no naznačuje to.

Další studie , kterou odborníci provedli v roce 2017, říká, že až 68% žen si po požití marihuany užívalo sex s partnerem ještě více než za běžných okolností.

Drogová zpráva Spojených národů uvádí, že po celém světě užívá marihuanu přibližně 238 milionů lidí. Zákony spojené s jejím užíváním jsou stále benevolentnější a stále více států přistupuje k jejímu legalizaci.

Vědci v poslední době vyvracejí jeden mýtus za druhým, ale určitě je třeba zdůraznit, že všeho moc škodí a přehnaná konzumace jakékoliv drogy, zda legální nebo ilegální, určitě nevede k žádným pozitivním účinkům.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa