728 x 90

Políčko s konopím obdělával, zastřihoval, zaléval, ale sklízeli už policisté

Políčko s konopím obdělával, zastřihoval, zaléval, ale sklízeli už policisté

Křinice – Z přečinu nedovoleného pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku se bude muset zodpovídat cizinec, který na Broumovsku pěstoval konopí s obsahem THC. Prostor pro zakázané rostliny si našel v odlehlé části broumovského regionu na rozhraní pole a louky u obce Křinice. „Dvaačtyřicetiletého cizince načapali policisté zrovna v okamžik, kdy pečoval o rostliny. Ohromený zahradník se otočil od kytiček a

Křinice – Z přečinu nedovoleného pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku se bude muset zodpovídat cizinec, který na Broumovsku pěstoval konopí s obsahem THC.

Prostor pro zakázané rostliny si našel v odlehlé části broumovského regionu na rozhraní pole a louky u obce Křinice.

„Dvaačtyřicetiletého cizince načapali policisté zrovna v okamžik, kdy pečoval o rostliny. Ohromený zahradník se otočil od kytiček a už mohl jen nastavit ruce do pout. Úrodu, čítající minimálně 10 vzrostlých rostlin konopí, následně sklidili sami policisté a odeslali ji k expertize na specializované policejní pracoviště v Hradci Králové,“ uvedla k případu tisková mluvčí náchodské policie Eva Prachařová.

Čtěte také: CHEBSKO – Marihuanu muž prodával v Mariánských Lázních

Pokud se potvrdí, že rostliny obsahovaly psychotropní látku THC, cizinci za jeho zahrádkaření v Čechách hrozí až šestiměsíční trest odnětí svobody, peněžitý trest, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa