728 x 90

Cestománie: Pokud ti na letišti v Los Angeles najdou v zavazadle marihuanu, už se nemusíš strachovat. S rostlinou můžeš legálně odletět

Cestománie: Pokud ti na letišti v Los Angeles najdou v zavazadle marihuanu, už se nemusíš strachovat. S rostlinou můžeš legálně odletět

Marihuana v zavazadle je na letišti v LA už legální. Chystáš se v nejbližší době na výlet do americké továrny na sny Los Angeles? Pak pro tebe máme pozitivní zprávu. Přes letištní kontrolu projdeš i s marihuanou. Marihuana je sice v Americe stále nelegální drogou, ale došlo k legalizaci jejího prodeje i rekreačního užívání. Zákon

Marihuana v zavazadle je na letišti v LA už legální.

Chystáš se v nejbližší době na výlet do americké továrny na sny Los Angeles? Pak pro tebe máme pozitivní zprávu. Přes letištní kontrolu projdeš i s marihuanou.

Marihuana je sice v Americe stále nelegální drogou, ale došlo k legalizaci jejího prodeje i rekreačního užívání. Zákon se zatím týká 9 amerických států, včetně Kalifornie.

Čtěte také: Cestománie: Další muzeum konopí na světě! Mají ho v americkém městě hříchu (Video)

V souladu s novou legislativou tedy letiště schválilo, že pokud z něj odlétáš, zcela legálně si ke svému zavazadlu můžeš přibalit až 28,5 gramu marihuany nebo 8 gramů koncentrované marihuany.

Do určité míry došlo k legalizaci látky ve státech Kalifornie, Washington, Colorado, Oregon, Nevada, Maine, Vermont, Massachusetts a ve Washingtonu, D.C.

Má to však jeden obrovský háček. Ano, na palubu můžeš nastoupit s 28,5 gramem, ale pokud poletíš do jiného státu, kde platí jiný zákon ohledně užívání marihuany, s drogou již z letadla vystoupit nemůžeš.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa