728 x 90

Jamajka připravuje první zásilku extrakčního oleje lékařské marihuany do Kanady

Jamajka připravuje první zásilku extrakčního oleje lékařské marihuany do Kanady

Ctihodný Audley Shaw, ministr průmyslu, obchodu, zemědělství a rybářství, s potěšením oznamuje, že Jamajka je prvním legálním vývozcem oleje extrahovaného z lékařské marihuany do Kanady. Odeslání do Kanady bylo povoleno prostřednictvím povolení pro dovoz vydaného kanadskou vládou prostřednictvím Health Canada pro Jamajku a povolení k vývozu vydané Ministerstvem zdravotnictví na Jamajce. Zásilka představuje první krok k tomu,

Ctihodný Audley Shaw, ministr průmyslu, obchodu, zemědělství a rybářství, s potěšením oznamuje, že Jamajka je prvním legálním vývozcem oleje extrahovaného z lékařské marihuany do Kanady. Odeslání do Kanady bylo povoleno prostřednictvím povolení pro dovoz vydaného kanadskou vládou prostřednictvím Health Canada pro Jamajku a povolení k vývozu vydané Ministerstvem zdravotnictví na Jamajce. Zásilka představuje první krok k tomu, aby se Jamajka stala centrálním zdrojem zdravotní marihuany pro celý svět.

Podle ministra Shaw: “Jamajka má jedinečnou pozici k tomu, abychom byli globálním hráčem a jsme odhodláni poskytnout vše potřebné pro naše licencované a regulované jamajské společnosti a otevřeli mezinárodní trh pro Kanadu a Evropu”

Žádost ministra byla schválena Lincolnem Allenem, generálním ředitelem kanadského licenčního úřadu (CLA), který také označil mezinárodní exportní příležitost jako hlavní cíl pro CLA.
Podle generálního ředitele CLA plní svůj mandát i závazek umožnit včasný vývoj regulačního rámce, který by umožnil postavit Jamajku jako světového vůdce pro vývoz konopí pro lékařské a vědecké účely.

Dovozní povolení společnosti Health Canada bylo získáno jménem jamajské licencované produkce Timeless Herbal Care, jíž bylo uděleno povolení k vývozu ministerstvem zdravotnictví na Jamajce.

Jamajka v současné době dokončuje poslední přípravy pro odeslání první zásilky Cannabis Oleje.

Celý proces začal již před pěti lety, kdy začala kontrolovatelná kultivace rostliny Cannabis pro lékařské a vědecké účely. Z těchto rostlin byl na Jamajce extrahován tento olej.

Podle Courtney Betty, prezidentky a generálního ředitele společnosti Timeless Herbal Care, to bylo možné díky našemu odhodlání rozvíjet drobné zemědělce a místní komunity a prostřednictvím partnerství našeho výzkum na Technologické univerzitě. Naši mezinárodní partneři, jako je Open Vape a nemocnice Mount Sinai, nám pomáhají také při výrobě nejvyššího stupně kvality extrahovaného oleje, který lze využít ke klinickým zkouškám vedoucím k vývoji léčivých přípravků pro celý svět. ”

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa