728 x 90

Brutální útok kvůli marihuaně, dva mladíci zmlátili muže v Bohumíně

Brutální útok kvůli marihuaně, dva mladíci zmlátili muže v Bohumíně

Policisté dopadli útočníky, kteří podle nich minulý týden v Bohumíně brutálně napadli 21letého muže. Podle informací kriminalistů se muži hádali kvůli marihuaně. Trojice mužů se měla náhodně potkat přesně před týdnem, v úterý večer v centru Bohumína. Dva sedmnáctiletí mladíci se podle policie začali dohadovat s jednadvacetiletým mužem. Jejich spor se prý týkal marihuany. Hádka

Policisté dopadli útočníky, kteří podle nich minulý týden v Bohumíně brutálně napadli 21letého muže. Podle informací kriminalistů se muži hádali kvůli marihuaně.
Trojice mužů se měla náhodně potkat přesně před týdnem, v úterý večer v centru Bohumína. Dva sedmnáctiletí mladíci se podle policie začali dohadovat s jednadvacetiletým mužem. Jejich spor se prý týkal marihuany. Hádka vzápětí vyústila v útok dvou mladíků.

“Jeden z pachatelů měl poškozeného uchopit za zátylek, tím se napadený dostal do předklonu a pachatel ho kolenem kopl do obličeje,” popsala útok mluvčí karvinských policistů Zlatuše Viačková.

VIDEO KE SHLÉDNUTÍ – ZDE!

Následovalo několik ran pěstmi do obličeje. Proti přesile se muž neměl jak bránit. Mladíci, kteří ho napadli, brutálního útoku po pár minutách nechali a dali se na útěk.

Muže převezli s těžkým poraněním do ostravské fakultní nemocnice. Policisté nejprve dopadli jednoho z útočníků a ten je nejspíš přivedl na stopu svého komplice. Oba tedy skončili v cele a policisté je teď obvinili.

Mladého vojáka zkopali v Teplicích do bezvědomí. Praskla mu lebka!

Čtěte také: Políčko s konopím obdělával, zastřihoval, zaléval, ale sklízeli už policisté

“Komisař kriminální služby zahájil trestní stíhání proti dvěma 17letým mladíkům a obvinil je ze spáchání provinění loupeže ve formě spolupachatelství,” dodala policejní mluvčí Viačková.

Za loupežné přepadení hrozí až desetiletý trest za mřížemi. Vzhledem k tomu, že jsou oba útočníci ještě mladiství, v případě prokázání viny mohou ve vězení strávit maximálně pět let.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa