728 x 90

PC hra Weedcraft Inc. bude obchodní strategie o pěstování marihuany (Video)

PC hra Weedcraft Inc. bude obchodní strategie o pěstování marihuany (Video)

Chystaná strategie Weedcraft poodhalí zákulisí byznysu s marihuanou, a to včetně všech finančních, politických a kulturních aspektů, které k tomu patří. Vydavatelství Devolver Digital, proslulé mírně řečeno nekonvenční produkcí (viz bizarní tisková konferencez loňské E3), oznámilo, že pilně pracuje na novémanagerské simulaci, tzv. tycoonu. Čtěte také: Wiz Khalifa a jeho Weed Farm Mobile Game Od desítek podobných titulů

Chystaná strategie Weedcraft poodhalí zákulisí byznysu s marihuanou, a to včetně všech finančních, politických a kulturních aspektů, které k tomu patří.

Vydavatelství Devolver Digital, proslulé mírně řečeno nekonvenční produkcí (viz bizarní tisková konferencez loňské E3), oznámilo, že pilně pracuje na novémanagerské simulaci, tzv. tycoonu.

Čtěte také: Wiz Khalifa a jeho Weed Farm Mobile Game

Od desítek podobných titulů se Weedcraft bude lišit především svým tématem. Ve hře se totiž budete starat o obchods marihuanou. Má jít o komplexní titul, který daleko přesáhne klasickou mantru „levně vyrob, draze prodej“. Kromě křížení nových druhů konopí se totiž budete muset starat i o právní stránku věci. Lobovat u politiků, snažit se marketingovou kampaní ovlivnit nálady ve společnosti, anebo podplácet složky zákona, aby nad vaším podnikáním alespoň přimhouřili oko.

Jak ukazuje ze skutečných záběrů sestříhaný trailer, Weedcraft kombinuje vážně společenské téma s odlehčenou grafikou, a proto by mohl být snadno přístupný všem. Jak to nakonec dopadne, se přesvědčíme počátkem příštího roku na PC. Snad lépe než mobilní ptákovina Weed Farm amerického rappera Wize Khalify, o které jsme psali loni.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa