728 x 90

Mladá fronta Dnes: Desítky prodejců na českém trhu nabízí semena extrémně silné marihuany

Mladá fronta Dnes: Desítky prodejců na českém trhu nabízí semena extrémně silné marihuany

Desítky prodejců na českém trhu nabízí semena extrémně silné marihuany, tématu se věnuje Mladá fronta Dnes. Obchodníci tvrdí, že jejich vyšlechtěné odrůdy obsahují i 24 procent účinné látky THC. To je několikanásobně víc než u běžného konopí. Semena se ale dají prodat zcela legálně, protože ještě nejsou drogou. Nezákonné je až to, když pěstitel zasadí semeno

Desítky prodejců na českém trhu nabízí semena extrémně silné marihuany, tématu se věnuje Mladá fronta Dnes. Obchodníci tvrdí, že jejich vyšlechtěné odrůdy obsahují i 24 procent účinné látky THC. To je několikanásobně víc než u běžného konopí. Semena se ale dají prodat zcela legálně, protože ještě nejsou drogou.

Nezákonné je až to, když pěstitel zasadí semeno do hlíny. Někteří prodejci si přesto raději vymysleli pojistku. Tvrdí, že semena prodávají jen pro sběratelské účely. V řadě případů se ale obchodníci sami usvědčují z toho, že o sběratelské účely nejde. Podle Mladé fronty Dnes třeba vychvalují účinky vypěstované marihuany a přidávají informace o tom, jak se o rostlinu správně starat.

Vyšlechtěné odrůdy můžou mít mnohem silnější účinky než běžná marihuana vypěstovaná třeba v truhlíku nebo na zahrádce.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa