728 x 90

Tragická nehoda u Citonic: řidič jel agresivně, byl opilý a pod vlivem marihuany

Tragická nehoda u Citonic: řidič jel agresivně, byl opilý a pod vlivem marihuany

Citonice – Poblíž Citonic došlo ve čtvrtek v podvečer k tragické dopravní nehodě. Mezi obcí a křižovatkou na Znojmo se před šestou hodinou čelně srazila dvě osobní auta. V každém jel pouze jeden člověk. Nehodu nepřežila žena, která na místě podlehla vážným zraněním. „Řidiče druhého auta transportoval do nemocnice vrtulník,“ řekla Deníku policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. Při šetření této

Citonice – Poblíž Citonic došlo ve čtvrtek v podvečer k tragické dopravní nehodě. Mezi obcí a křižovatkou na Znojmo se před šestou hodinou čelně srazila dvě osobní auta. V každém jel pouze jeden člověk.

Nehodu nepřežila žena, která na místě podlehla vážným zraněním. „Řidiče druhého auta transportoval do nemocnice vrtulník,“ řekla Deníku policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Při šetření této závažné události policisté zjistili, že řidič volva jel agresivně a rychlou jízdou v kombinaci s nebezpečným předjížděním přes plnou čáru ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu již mezi obcemi Milíčovice a Citonice. V současné době navíc ani nesmí řídit. Městský úřad v Moravských Budějovicích mu tuto činnost v polovině letošního září zakázal na dobu dvanácti měsíců. Rozborem tělních tekutin pak vyšlo najevo, že jsou výsledky pozitivní na alkohol a marihuanu.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa