728 x 90

Kanadské aerolinky také dovolily na palubě letadel marihuanu

Kanadské aerolinky také dovolily na palubě letadel marihuanu

OTTAWA | Kanadské úřady dovolily cestujícím nosit na palubu letadla konopí. Uvádí to Newshub. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Podle nových pravidel každý cestující může vézt v zavazadle až 30 gramů konopí. Toto nové pravidlo však bude platit pouze na vnitrostátních linkách. Čtěte také: Cestománie: Pokud

OTTAWA | Kanadské úřady dovolily cestujícím nosit na palubu letadla konopí. Uvádí to Newshub. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Podle nových pravidel každý cestující může vézt v zavazadle až 30 gramů konopí. Toto nové pravidlo však bude platit pouze na vnitrostátních linkách.

Čtěte také: Cestománie: Pokud ti na letišti v Los Angeles najdou v zavazadle marihuanu, už se nemusíš strachovat. S rostlinou můžeš legálně odletět

Pracovníci kanadské dopravní služby upozornili cestující, že nesmějí brát s sebou konopí na mezinárodní lety, ani kdyby letadlo letělo do té země, kde je tato droga také povolena.

Dodává se, že kouřit konopí na palubě letadla je stále ještě zakázáno, nehledě na to, že je možné ho vzít s sebou na palubu.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa