728 x 90

Washington DC – Po té co došlo k roztržce se senátorem, byli aktivisté za konopí zatčeni

Washington DC – Po té co došlo k roztržce se senátorem, byli aktivisté za konopí zatčeni

Včera během protestu proti americkému kongresmanovi Andimu Harrisovi, který je odpůrcem legalizace marihuany, byli zatčeni dva aktivisté za legalizaci Kris Furnishem a jeho přítelkyně Rachel Ramone Donland. Čtěte také: Washington DC – Zmírnil tresty za marihuanu, chycení viníci zaplatí pokutu 25$ Při průchodu chodbou hlavního úřadu byl kongresman Harris napaden Rachel Donlandovou, které se chtěla dostat

Včera během protestu proti americkému kongresmanovi Andimu Harrisovi, který je odpůrcem legalizace marihuany, byli zatčeni dva aktivisté za legalizaci Kris Furnishem a jeho přítelkyně Rachel Ramone Donland.

Čtěte také: Washington DC – Zmírnil tresty za marihuanu, chycení viníci zaplatí pokutu 25$

Při průchodu chodbou hlavního úřadu byl kongresman Harris napaden Rachel Donlandovou, které se chtěla dostat do jeho kanceláře. Během potyčky obviněná ukazovala jak se užívá marihuana jako náhražka opoidních léčiv a údajně došlo k napadení samotného kongresman, který se snažil zabránit aktivistům ve vstupu. Oba aktivisté byli zatčeni a bylo vzneseno obvinění dle federálního práva za držení a užívání marihuany jako zakázané látky.

Celé video z protestu je možné shlédnout níže:

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa