728 x 90

Washington DC – Zmírnil tresty za marihuanu, chycení viníci zaplatí pokutu 25$

Washington DC – Zmírnil tresty za marihuanu, chycení viníci zaplatí pokutu 25$

WASHINGTON ( AP ) – Lidé, kteří budou ve Washingtonu DC chyceni s marihuanou na veřejnosti, budou nyní dostávat pouze napomenutí, místo aby byli vzati do vazby. Starosta Muriel Bowser a šéf Metropolitní policie Peter Newsham oznámili 21. září 2018 tuto změnu politiky, který okamžitě vstoupila v platnost. Metropolitní policie měla již v minulosti možnost zbavit se zatýkání

WASHINGTON ( AP ) – Lidé, kteří budou ve Washingtonu DC chyceni s marihuanou na veřejnosti, budou nyní dostávat pouze napomenutí, místo aby byli vzati do vazby.

Starosta Muriel Bowser a šéf Metropolitní policie Peter Newsham oznámili 21. září 2018 tuto změnu politiky, který okamžitě vstoupila v platnost. Metropolitní policie měla již v minulosti možnost zbavit se zatýkání za malé přestupky ohledně marihuany, nicméně to bylo snížení nákladů při vymáhání práva, co se o to postaralo.

Čtěte také: Washington DC – Po té co došlo k roztržce se senátorem, byli aktivisté za konopí zatčeni

V současné době ti, kteří budou chyceni na veřejnosti s malým množstvím marihuany, budou muset do 15 dnů dojít na policejní stanici a buď zaplatit pokutu ve výši 25 USD, nebo se obrátit na soud.

Ti, kteří budou mladší nebo nebudou být moci obviněni budou pravděpodobně zproštěni viny.

Ve Washington, DC je legální vlastnit 2 unce, nebo 57 gramů marihuany. Téměř dvě třetiny voličů v americkém hlavním městě schválili již v roce 2014 iniciativu 71, která umožňuje držení malého množství konopí.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa