728 x 90

Bitka o marihuanu skončila pro napadeného v nemocnici. Útok byl surový

Bitka o marihuanu skončila pro napadeného v nemocnici. Útok byl surový

Napadení v Bohumíně, po němž 21letý mladík skončil ve fakultní nemocnici, má svou dohru. Útočníci totiž skončili v policejní cele. Nezletilí agresoři se totiž chtěli zmocnit marihuany. „Podle výpovědi poškozeného ho večer napadli dva 17letí mladíci a surově ho zbili. Trojice se potkala v Bohumíně na Čáslavské ulici. Nejdřív se dohadovali a útočníci chtěli napadenému strhnout batoh ze zad,“ popsala policejní

Napadení v Bohumíně, po němž 21letý mladík skončil ve fakultní nemocnici, má svou dohru. Útočníci totiž skončili v policejní cele. Nezletilí agresoři se totiž chtěli zmocnit marihuany.

„Podle výpovědi poškozeného ho večer napadli dva 17letí mladíci a surově ho zbili. Trojice se potkala v Bohumíně na Čáslavské ulici. Nejdřív se dohadovali a útočníci chtěli napadenému strhnout batoh ze zad,“ popsala policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

„Jeden z pachatelů poškozeného uchopil za zátylek, ten se dostal do předklonu a pachatel ho kolenem kopl do obličeje. V útoku společně pokračovali pěstmi a údery do hlavy. Pak utekli, aniž by poškozenému něco odcizili,“ popsala útok mluvčí.
Spor mezi útočníky a napadeným se podle policistů odehrál kvůli marihuaně. „Kriminalisté na případu dále pracují. Komisař zahájil trestní stíhání proti dvěma 17letým mladíkům a obvinil je ze spáchání loupeže ve spolupachatelství,“ uvedla mluvčí.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa