728 x 90

Kanada se stane největší zemí s legálním prodejem marihuany !

Kanada se stane největší zemí s legálním prodejem marihuany !

OTTAWA | Kanada se stane druhou a největší zemí na světě, která legalizuje užívání marihuany pro dospělé osoby. Informovala o tom ve středu tisková agentura AP. Prodej začne na příští středu 17. října, přičemž obyvatelé si ji budou moci koupit v obchodech nebo objednat na internetu a dát si ji doručit. Podle průzkumu AP provedeného

OTTAWA | Kanada se stane druhou a největší zemí na světě, která legalizuje užívání marihuany pro dospělé osoby. Informovala o tom ve středu tisková agentura AP.

Prodej začne na příští středu 17. října, přičemž obyvatelé si ji budou moci koupit v obchodech nebo objednat na internetu a dát si ji doručit.
Podle průzkumu AP provedeného v kanadských provinciích se příští týden po celé zemi s 37 miliony obyvatel otevře nejméně 109 obchodů, přičemž další prodejny budou následovat.

Je velký rozdíl mezi Kanadou a USA, kde federální vláda ve Washingtonu marihuanu zakazuje, ale většina jednotlivých států tam legalizovala marihuanu na rekreační užívání nebo pro lékařské účely pro lidi ve věku 21 let a starších – v Kanadě je totiž do prodeje zapojena vláda.

Mnohé kanadské provincie budou samy nakupovat marihuanu od úředně povolených pěstitelů a budou ji distribuovat do obchodů a internetovým zákazníkům. Některé provincie provozují vlastní obchody.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa