728 x 90

Na mezinárodní kosmické stanici se již pěstuje Cannabis

Na mezinárodní kosmické stanici se již pěstuje Cannabis

Kentucky – společnosti Space Tango pěstuje ve vesmíru Cannabis bohatý na CBD. výsledky pokusu by měli ukázat vliv mikrogravitace na růst konopí. Vnitřní, venkovní nebo vnější prostor? Pokud se zeptáte technologického ústavu Space Tango v Kentucky, řeknou, že všechny tři možnosti jsou perfektně životaschopné pro pěstování konopí. Podle nové zprávy společnosti Techcrunch má Space Tango dvě mezinárodní laboratoře na

Kentucky – společnosti Space Tango pěstuje ve vesmíru Cannabis bohatý na CBD. výsledky pokusu by měli ukázat vliv mikrogravitace na růst konopí.

Vnitřní, venkovní nebo vnější prostor? Pokud se zeptáte technologického ústavu Space Tango v Kentucky, řeknou, že všechny tři možnosti jsou perfektně životaschopné pro pěstování konopí.

Podle nové zprávy společnosti Techcrunch má Space Tango dvě mezinárodní laboratoře na mezinárodní kosmické stanici, kde pěstují kmeny Cannabis bohaté na CBD. Vědci doufají, že kultivace s nízkou gravitací odhalí u rostlin nové vlivy a možné změny vlastností.

Čtěte také: Marihuana z vesmíru, Space Weed Bro ! (Video)

“Pokud vyndáte rostliny ze svého přirozeného prostředí, jsou nucené vytvářet sloučeniny, které umožňují se rostlině adaptovat” řekl Dr. Joe Chappell, člen týmu vědeckého poradenství Space Tango, který se specializuje na vývoj a návrh léčiv.

“Porozumění tomu, jak rostliny reagují v prostředí, kde jsou vystaveny stresu ze ztráty gravitace, může poskytnout nové poznatky o tom, jak se adaptace objevují, a jak by výzkumníci mohli těchto změn pro objev nových vlastností využít v biomedicíně apod.

Kromě dvou laboratoří, které jsou v současné době provozovány, vytvořila společnost Space Tango dceřinnou společnost zaměřenou výhradně na Cannabis. To každoročně umožňuje až 6 společnostem odesílání vzorků na oběžnou dráhu.Vzhledem k tomu, že zkoumání genetiky konopí nadále získává větší vědeckou pozornost, je možné, že výzkum přinese i jiné nové poznatky o mnohostranné zeleni.

Mimo konopí již i pivovarníci v podniku Anheuser-Busch využili stejný proces mimozemského pěstování, aby otestovali účinky mikrogravitace na ječmeni.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa