728 x 90

Nejlepší elektronické přenosné vaporizéry do 3000 Kč – za rok 2018

Nejlepší elektronické přenosné vaporizéry do 3000 Kč – za rok 2018

Na českém trhu si můžete koupit stále více vaporizérů v cenové kategorii do 3000 Kč. Musíte však být opatrní – kromě zařízení, které fungují bez problémů, můžete narazit i na takové, které mají od ideálu daleko. Nízká cena vaporizéru je nejednou spojena s nekvalitním zpracováním, což může být dokonce až nebezpečné pro zdraví. Náš článek vám napoví, které

Na českém trhu si můžete koupit stále více vaporizérů v cenové kategorii do 3000 Kč. Musíte však být opatrní – kromě zařízení, které fungují bez problémů, můžete narazit i na takové, které mají od ideálu daleko. Nízká cena vaporizéru je nejednou spojena s nekvalitním zpracováním, což může být dokonce až nebezpečné pro zdraví. Náš článek vám napoví, které momentálně dostupné vaporizéry v kategorii do 3000 Kč nejlépe splní vaše očekávání, a zároveň budou zcela neškodné pro zdraví .

V kategorii do 3000 Kč se v poslední době objevilo mnoho nových zařízení, které si zaslouží krátké představení. Pozor – v následujících řádcích píšeme pouze o elektronických Vaporizér !

Čtěte také: Pět důvodů, proč přesedlat z kouření na Vaporizér

Vaporizér XVape Fog – konvekce pro každou peněženku!

XVape Fog se na trhu objevil nedávno a máme pocit, že na něm pěkně zamíchá karty, a to nejen v Čechách. Jeho hybridní ohřívání s převahou konvekce (tedy ohřevu horkým vzduchem) způsobuje, že chuť i kvalita páry jsou mnohem lepší než při kondukčných zařízeních, které v této kategorii převažují z důvodu nižších nákladů na tuto technologii. XVape Fog může směle konkurovat dražším přístrojem, kterým se téměř vyrovná iz hlediska kvality.

Ohřívací komora je vyrobena z nerezové oceli a její malé rozměry – vejde se do ní cca 0,15 g volně nasypaných bylinek – nepřekážejí tomu, aby nám Fog poskytl dlouhé a příjemné sekvence skládající se z mnoha potáhnutí. Při zohlednění těchto faktorů můžeme konstatovat, že nám kromě výkonu a vysoké kvality páry přístroj zajistí mimořádnou úsporu materiálu. Pět nastavení teploty v rozmezí 180-220 stupňů umožňuje obměňovat inhalaci nejoblíbenějších bylin. Je třeba také poznamenat, že nahřívání trvá pouze 20-30 sekund, což je velmi dobrý výsledek.

Nesmírně důležitým aspektem je i vyměnitelná baterie typu 18650. Můžeme si dokoupit náhradní av případě potřeby vyměnit prázdnou za nabitou, což je pohodlné řešení, které nevyžaduje velké náklady. Téměř úplně konvekční ohřev a výjimečná kvalita páry vytvářené tímto vaporizér způsobuje, že v této cenové kategorii jde určitě o jeden z nejlepších variant.

Vaporizér Fenix ​​Mini – neskutečně diskrétní!

Další zajímavý vaporizér v cenovém rozsahu do 3000 Kč je Fenix Mini . “Předchozí modely z řady Fenix nesplňovaly naše požadavky, i když byly vyrobeny ze zdravotně bezpečných materiálů.Fenix Mini je však prvním vaporizér z této řady, který jsme zařadili do naší nabídky. Důvod je jednoduchý – zkrátka výborně funguje, “hodnotí Peter Horváth ze společnosti VapeFully .

Jak již napovídá samotný název, jednou z největších předností Fenix ​​Mini jsou malé rozměry – není problém ukrýt ho ani v malé dlani. Jeho velikost a odolné kovové černé pouzdro nepřitahují zbytečnou pozornost, takže je tento model těžko překonatelný z hlediska diskrétnosti.

Co však kromě nenápadného vzezření způsobuje, že je tento vaporizér z nejlepších zařízení v kategorii do 120 eur? Zaprvé – úžasný požitek z inhalace a fantastické funkce. Fenix ​​Mini ohřívá sušené byliny hybridní s převahou konvekce neboli pomocí horkého vzduchu, takže je pára vysokokvalitní a má výbornou chuť. K pohodlí při inhalaci přispívá i teplota páry – je překvapivé, jak dobře je ochlazena navzdory drobným rozměrům přístroje. Množství páry – dokonce i při nižších nastaveních teploty – je překvapivě velké, přičemž regulace teploty s přesností na jeden stupeň a ohřev trvající asi 20 sekund výrazně rozšiřují možnosti tohoto vaporizéru a zvyšují uživatelské pohodlí. Vaporizér Fenix ​​Mini uchvátí nejen svou velikostí, efektivností, ale i mnoha funkcemi, které se výrobci podařilo natěsno do takového malého zařízení.

Vaporizér X-MAX Starry V2 – neobyčejná funkčnost za obyčejnou cenu

X-MAX Starry V2  je další novinka, a zároveň jeden z nejlepším vaporizérů v kategorii do 3000 Kč. Má mnoho společného s XVape Fog, např. keramický skládací náustek nebo nenápadný vzhled.

Rozměry X-MAX Starry V2 se přibližují slavnému vaporizéru PAX 3. Čili jde o malý, cenově dostupný a diskrétní přístroj, který si klidně můžete vzít na inhalování i venku.

Navíc množství funkcí, které tento přenosný vaporizér nabízí, uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Ovládání teploty s přesností na jeden stupeň, displej ukazující stav baterie, teplotu a čas zbývající do konce sekvence nejsou jediné výhody tohoto přístroje. X-MAX Starry V2 má velmi široký rozsah teplot – rozpětí od 100 do 240 stupňů Celsia ho povyšuje nad většinu vaporizérů na sušené bylinky, které nabízejí maximálně 220 stupňů. Díky takovému rozsahu si Starry V2 skvěle poradí s koncentráty (do balení výrobce přidal i vložku na odpařování koncentrátů), přičemž nižší teploty umožňují vaporizování všech druhů bylinek.

Stojí za zmínku, že zahřátí trvá pouze cca půl minuty a při inhalaci je možné vytvořit velké množství páry. Velmi silnou stránkou je i vyměnitelná baterie standardního typu 18650. Náklady na dokoupení náhradní jsou nízké, av případě vybití zařízení můžete téměř okamžitě vyměnit prázdnou baterii za plně nabitou a dále si užívat vaporizovanie. X-MAX Starry V2 nabízí funkce, které byly dříve vyhrazeny pro zařízení z horního regálu, přičemž si zachovává velmi přijatelnou cenu.

Vysoce kvalitní vaporizér do 3000 Kč – proč ne ?!

Ve výše uvedeném přehledu nejlepších vaporizérů do 3000 Kč najdete přístroje za dostupnou cenu, které zároveň fungují jako modely z nejvyšší kategorie. Pokud hledáte svůj první vaporizér nebo máte limitován rozpočet, můžete si koupit vysoce kvalitní zařízení za cenu, která vás finančně nepoloží. Všechny výše uvedené modely pro vás připravujeme na našich stránkách Hemphousemarket, které budeme doporučovat jako nejlepší místo pro jejich nákup.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa