728 x 90

SVITAVSKO – Pěstoval konopí na balkoně

SVITAVSKO – Pěstoval konopí na balkoně

Včera si obvinění z přečinu nedovoleného pěstování rostlin s obsahujících omamnou nebo psychotropní látku vyslechl pětatřicetiletý nezaměstnaný muž ze Svitavska. Ten měl v průběhu tohoto roku zasít rostliny konopí do květináčů na balkoně bytového domu a následně se o ně pečlivě starat. To dělal až do září, než jsme mu jich všech čtrnáct posklízely.  Z těchto rostlin vzniklo 863g

Včera si obvinění z přečinu nedovoleného pěstování rostlin s obsahujících omamnou nebo psychotropní látku vyslechl pětatřicetiletý nezaměstnaný muž ze Svitavska. Ten měl v průběhu tohoto roku zasít rostliny konopí do květináčů na balkoně bytového domu a následně se o ně pečlivě starat. To dělal až do září, než jsme mu jich všech čtrnáct posklízely.  Z těchto rostlin vzniklo 863g upotřebitelné sušiny s obsahem omamné a psychotropní látky vyšším než by bylo u konopí technického. To nám potvrdilo i odborné zkoumání.

Čtěte také: Výtěžek za prodej marihuany ÚZSVM převede na zvláštní účet na odškodnění obětí trestných činů

Za výše uvedené jednání se bude muž zodpovídat před soudem. Ten mu v případě prokázání viny může uložit trest odnětí svobody až na šest měsíců, peněžitý trest nebo propadnutí věci.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa