728 x 90

Výtěžek za prodej marihuany ÚZSVM převede na zvláštní účet na odškodnění obětí trestných činů

Výtěžek za prodej marihuany ÚZSVM převede na zvláštní účet na odškodnění obětí trestných činů

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) V Českých Budějovicích připadl na základě rozsudku Vrchního soudu v Praze výtěžek z trestné činnosti. Skupina obžalovaných pěstovala a rozšiřovala nelegální konopí. Čtěte také: SVITAVSKO – Pěstoval konopí na balkoně ​Od soudu si kromě nepodmíněných trestů v rozpětí od tří do jedenácti let obžalovaní vyslechli i tresty propadnutí věci,

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) V Českých Budějovicích připadl na základě rozsudku Vrchního soudu v Praze výtěžek z trestné činnosti. Skupina obžalovaných pěstovala a rozšiřovala nelegální konopí.

Čtěte také: SVITAVSKO – Pěstoval konopí na balkoně

​Od soudu si kromě nepodmíněných trestů v rozpětí od tří do jedenácti let obžalovaní vyslechli i tresty propadnutí věci, a to použitých ke spáchání trestného činu nebo výtěžku z něho získaného. Státu tak propadlo čtrnáct mobilních telefonů včetně karet, notebook, stolní počítače, pět automobilů, zařízení pěstíren konopí – cca dvě stě položek – a v neposlední řadě i finanční hotovost. Propadlé věci převezme Krajské ředitelství policie ČR, hotovost připadla ÚZSVM. Úřad ji zašle na speciální účet Ministerstva spravedlnosti ČR. Hotovost představují částky 8 000 korun a 18 000 euro.

 

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa