728 x 90

VIDEO: Za tajnými dveřmi se skrývala pěstírna marihuany

VIDEO: Za tajnými dveřmi se skrývala pěstírna marihuany

Plzeň – Plzeňský toxitým Policie ČR odhalil pěstírnu marihuany v Plzni na Skvrňanech. Ve velmi vkusně a čistě zařízeném bytě se skrývaly tajné dveře. Za nimi dosud neznámá osoba pěstovala téměř 70 rostlin. Podle informací Deníku se nejednalo o příliš zkušeného pěstitele. O rostliny se totiž nestaral moc dobře, když je policisté našly, byly napadené mšicí. Vzhledem k tomu že

Plzeň – Plzeňský toxitým Policie ČR odhalil pěstírnu marihuany v Plzni na Skvrňanech.

Ve velmi vkusně a čistě zařízeném bytě se skrývaly tajné dveře. Za nimi dosud neznámá osoba pěstovala téměř 70 rostlin. Podle informací Deníku se nejednalo o příliš zkušeného pěstitele. O rostliny se totiž nestaral moc dobře, když je policisté našly, byly napadené mšicí.

Vzhledem k tomu že se blíží období roku, kdy se marihuana sklízí, je nepravděpodobné, že by tato pěstírna byla součástí nějaké organizované skupiny. Ty bývají pečlivější. „Rostliny jsou v současné době podrobovány znaleckému zkoumání, abychom věděli kolik omamné látky THC obsahují,“ sdělila mluvčí Policie ČR Hana Rubášová.

VIDEO KE SHLÉDNUTÍ – ZDE!

Policie se případem dále zabývá a pachateli hrozí za trestný čin  nedovoleného pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku až 6 let za mřížemi.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa