728 x 90

Marihuana až do domu? V USA se tato služba stává normalitou

Marihuana až do domu? V USA se tato služba stává normalitou

V USA se rodí startupy, jejichž nabízeným produktem je marihuana. V USA je tato droga a výrobky z ní legální. Její šíření finančně podporuje také americký rapper Snoop Dogg. V USA získává na popularitě marihuana, možná proto, že se stává poměrně legální. Přirozeně se toto „zboží“ bude těšit velké poptávky. A když je velká poptávka, musí být i velká

V USA se rodí startupy, jejichž nabízeným produktem je marihuana. V USA je tato droga a výrobky z ní legální. Její šíření finančně podporuje také americký rapper Snoop Dogg.

V USA získává na popularitě marihuana, možná proto, že se stává poměrně legální. Přirozeně se toto „zboží“ bude těšit velké poptávky. A když je velká poptávka, musí být i velká nabídka. Z marihuany se stal byznys, který je legální a výnosný. Tato omamná látka, chcete-li droga, se na americkém území může legálně užívat, pokud je to rekreačně. V USA je nyní prosperující podhoubí pro nové start-upy orientující se právě na marihuanu.

Čtěte také: Snoop Dogg a šampión NBA Champ Matt Barnes dají 50 000 dolarů na boj marihuany proti rakovině

A jaký americký rapper se vám vybaví, když se řekne marihuana? Snoop Dogg? Ano, přesně tak. Rapper se jejím užíváním netají, vydal o ní několik songů a nyní se dokonce stal jedním z investorů do množících se marihuanových start-upů. Investoval prostřednictvím kapitálového fondu Casa Verde Capital. Tento fond vznikl před třemi lety a Snoop Dogg byl jedním ze zakladatelů. Tento fond podporuje marihuanu. Aby toho nebylo málo, je hlavním investorem startupu z Oregonu nesoucí název Dutchie.

Dutchie se orientuje především na dovoz marihuany do Států a následně podporuje marihuanové výrobky. Tento startup získal 3 miliony dolarů. Snoop Dogg nebyl jedinou celebritou, která investovala. Připojil se i Kevin Durant nebo Sinai Ventures. Dutchie působí v domovském Oregonu, ale nyní také ve Washingtonu a v Michiganu. V plánu je expanze do Kalifornie, Nevady a do Colarada.

Pokud se podíváte na web startupu Dutchie, zjistíte, jak vypadá legální dealer marihuany. Na webu si vyhledáte nejbližší výdejnu, kde si drogu můžete vyzvednout. Nezáleží na tom, zda máte zájem o rostlinu či o potraviny. Nebudete-li mít cestu kolem výdejny, můžete využít firemního kurýra, který vám balíček zanese přímo před práh. Ve Spojených státech mohou marihuanu užívat občané, kteří přesáhli věk 21 let.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa