728 x 90

Mortlerová kritizovala Kanadu za legalizaci rekreačního užívání marihuany

Mortlerová kritizovala Kanadu za legalizaci rekreačního užívání marihuany

Mortlerová kritizovala Kanadu za legalizaci rekreačního používání marihuany. Jde o „kapitulaci“ a krok špatným směrem, prohlásila podle deníku Die Welt politička konzervativní Křesťansko-sociální unie (CSU). K rozhodnutí Kanady se kriticky vyjádřil i šéf německých policejních odborů Oliver Malchow. V Kanadě si nyní lidé mohou marihuanu zakoupit v obchodech nebo objednat po interentu od výrobců s

Mortlerová kritizovala Kanadu za legalizaci rekreačního používání marihuany. Jde o „kapitulaci“ a krok špatným směrem, prohlásila podle deníku Die Welt politička konzervativní Křesťansko-sociální unie (CSU). K rozhodnutí Kanady se kriticky vyjádřil i šéf německých policejních odborů Oliver Malchow.

V Kanadě si nyní lidé mohou marihuanu zakoupit v obchodech nebo objednat po interentu od výrobců s příslušnou licencí. U sebe smí nosit až 30 gramů této měkké drogy. V zemi ale nadále ohledně marihuany platí určitá omezení.

Legalizace konopí v Kanadě vyvolala v Německu novou diskusi, napsal list Der Tagesspiegel. Mortlerová upozornila, že konzumace konopí mladými Němci od roku 2011 mírně stoupá.

V Berlíně představená výroční zpráva označuje za problém také alkoholismus. Každý šestý člověk v Německu pije alkohol „ve zdraví škodlivém rozsahu,“ poznamenal server televize ARD.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa