728 x 90

V Letňanech odstartoval Cannafest 2018 – první Foto !

V Letňanech odstartoval Cannafest 2018 – první Foto !

Tisíce lidí nyní míří do Letňan. Důvodem je proslulý festival oslavující konopí Cannafest. Kromě semínek od 2. do 4. listopadu tady objevíte nejrůznější pochoutky, kosmetiku a propriety, které k pěstování této rostlinky patří. Pojďte se s námi podívat, jak to na PVA Expo Letňany vypadá. Festival Cannafest není v Praze žádnou novinkou. Letos jej můžete zažít

Tisíce lidí nyní míří do Letňan. Důvodem je proslulý festival oslavující konopí Cannafest. Kromě semínek od 2. do 4. listopadu tady objevíte nejrůznější pochoutky, kosmetiku a propriety, které k pěstování této rostlinky patří. Pojďte se s námi podívat, jak to na PVA Expo Letňany vypadá.

Festival Cannafest není v Praze žádnou novinkou. Letos jej můžete zažít už podeváté v řadě. Přitom je rok od roku rozmanitější a různorodější. Se změnou místa z Výstaviště Holešovice se přesunul do Expa Letňany, čímž se prostory lépe rozdimenzovaly a návštěvníci se tak nemusí strkat u jednotlivých stánků.

Obrovské prostory se zónami

Větší prostory jsou to, co si letos lidé nejvíce pochvalují. „Líbí se nám chill zóna, kde je spoustu pytlů, do kterých se můžeme zabořit. A přitom máme kolem sebe prostor. Celkově je to změna k lepšímu,“ kladně kvitoval místo návštěvník Lukáš v zóně, ve které kromě vaků a stolků se židlemi objevíte fotbálek, bazén na skákání a další zábavné aktivity.

Zatímco jedna hala je určena na odpočinek, v další objevíte veškeré propriety na pěstování, o budovu dál zase dobroty s obsahem konopí. A ve vstupní hale nechybí stage, kde je možné užít si interprety, kteří podporují legalizaci konopí.

Dobroty z konopí

Pokud vás zajímá, na čem si tady můžete pochutnat, máme pro vás tip na pár dobrot, které jsme také okusili. Rozhodně stojí za to okoštovat pivo a muffiny. A dokonce tady objevíte i konopný sýr. Opojné a omamné účinky ale po požití nečekejte. Tady nejsme v Amsterdamu. A pokud nemáte chuť na konopné výstřelky, venku mezi budovami objevíte řadu stánků s plnohodnotným jídlem – od burgerů až po tortilly. Takže bez problému na veletrhu přečkáte celý den.

2 comments
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

2 Comments

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa