728 x 90

Zraněného motocyklistu s batohem konopí nalezla posádka projíždějícího auta

Zraněného motocyklistu s batohem konopí nalezla posádka projíždějícího auta

Krátce před 21. hodinou v pátek večer vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči k nahlášené nehodě motocyklisty mezi obcemi Mladý a Starý Smolivec. Posádka projíždějícího vozidla si povšimla malého motocyklu ležícího v příkopě a vedle něj nehybného muže. Jejich duchapřítomnost možná havarovanému motorkáři zachránila život. Tisková mluvčí Policie ČR nprap. Dana Ladmanová nám telefonicky sdělila: „Devětatřicetiletý motocyklista

Krátce před 21. hodinou v pátek večer vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči k nahlášené nehodě motocyklisty mezi obcemi Mladý a Starý Smolivec. Posádka projíždějícího vozidla si povšimla malého motocyklu ležícího v příkopě a vedle něj nehybného muže. Jejich duchapřítomnost možná havarovanému motorkáři zachránila život.

Tisková mluvčí Policie ČR nprap. Dana Ladmanová nám telefonicky sdělila: „Devětatřicetiletý motocyklista havaroval na terénním motocyklu bez registračních značek. Při nehodě u něho byl nalezen batoh s rostlinami, pravděpodobně s konopím, proto byla na místo přivolána i kriminalistická služba PČR. Dechová zkouška nemohla být na místě provedena. Vzhledem ke zranění řidiče, bude následně proveden odběr krve ke zjištění alkoholu, omamných a psychotropních látek.”

Čtěte také: V Letňanech odstartoval Cannafest 2018 – první Foto !

Informace nám doplnila tisková mluvčí ZZS Západočeského kraje Veronika Albrechtová: „Zraněný motorkář utrpěl zranění břicha. Byl převezen na oddělení chirurgie Vojenské nemocnice v Plzni.”

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa