728 x 90

Dovoz a vývoz marihuany do a z Kanady jsou stále trestné, tvrdí slovenské ministerstvo zahraničí

Dovoz a vývoz marihuany do a z Kanady jsou stále trestné, tvrdí slovenské ministerstvo zahraničí

Dovoz a vývoz marihuany do az Kanady jsou navzdory legalizaci jejího prodeje a rekreačního užívání v zemi stále trestným činem. Na své stránce na to Slováky upozorňuje Ministerstvo zahraničních věcí a evropských záležitostí (MZVaEZ) SR. Platí to i v případě, že člověk cestuje z nebo do země, v níž je droga legalizována, případně dekriminalizovaná. “Zároveň upozorňujeme, že

Dovoz a vývoz marihuany do az Kanady jsou navzdory legalizaci jejího prodeje a rekreačního užívání v zemi stále trestným činem. Na své stránce na to Slováky upozorňuje Ministerstvo zahraničních věcí a evropských záležitostí (MZVaEZ) SR. Platí to i v případě, že člověk cestuje z nebo do země, v níž je droga legalizována, případně dekriminalizovaná.

“Zároveň upozorňujeme, že pravidla prodeje / užívání marihuany se liší v závislosti na konkrétní provincie. Je na odpovědnosti cestujícího, aby poznal související zákonné úpravy provincie, ve které se právě nachází nebo do které cestuje, “píše resort diplomacie. Dodává, že řízení vozidel pod vlivem marihuany je trestným činem stejně jako v případě alkoholu.

V celé Kanadě s 37 miliony obyvatel se 17. října otevřelo nejméně 111 legálních obchodů s marihuanou. Kanaďané si mohou objednat marihuanové produkty i prostřednictvím webových stránek, které spravují samotné provincie nebo soukromí obchodníci, a pošta jim jejich doručí. Kanada se tak stala po Uruguayi druhou zemí na světě s legálním prodejem marihuany na trhu povoleným státem.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa