728 x 90

Pěstírnu marihuany na Kroměřížsku odhalili kriminalisté

Pěstírnu marihuany na Kroměřížsku odhalili kriminalisté

KROMĚŘÍŽSKO – Kroměřížští kriminalisté si v minulém týdnu vyžádali u Okresního soudu v Kroměříži povolení k domovní prohlídce. Důvodem bylo podezření, že nájemníci jednoho holešovské bytu v tomto obydlí pěstují marihuanu. O případu informovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová s tím, že když zasahující kriminalisté vstoupili na vytipované  místo, jejich podezření se potvrdilo. Ve dvoupokojovém mezonetovém bytě našli jak pěstírnu

KROMĚŘÍŽSKO – Kroměřížští kriminalisté si v minulém týdnu vyžádali u Okresního soudu v Kroměříži povolení k domovní prohlídce. Důvodem bylo podezření, že nájemníci jednoho holešovské bytu v tomto obydlí pěstují marihuanu.

O případu informovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová s tím, že když zasahující kriminalisté vstoupili na vytipované  místo, jejich podezření se potvrdilo. Ve dvoupokojovém mezonetovém bytě našli jak pěstírnu marihuany s rostlinami v počtu desítek kusů, tak i několik kilogramů této rostliny v usušeném stavu.

„Vybavení i zařízení k pěstování marihuany a také usušenou marihuanu kriminalisté pěstitelům zabavili. Nalezené rostliny a sušina budou podrobeny expertíze, která určí přesné množství účinné látky v nich obsažené,“ upřesnila Kyšnerová.

„V souvislosti s tímto případem nyní kriminalisté prověřují několik osob,“ doplnila k případu mluvčí policie.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa