728 x 90

Byt v Holešově ukrýval pěstírnu marihuany

Byt v Holešově ukrýval pěstírnu marihuany

HOLEŠOV – Nájemníci mezonetového bytu v Holešově si doma vytvořili velkou pěstírnu marihuany. Policisté jim ale jejich činnost překazili a výpěstky zabavili, serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Kroměřížští kriminalisté měli podezření, že holešovský byt slouží k pěstování marihuany a vyžádali si proto u Okresního soudu v Kroměříži povolení k domovní prohlídce. A

HOLEŠOV – Nájemníci mezonetového bytu v Holešově si doma vytvořili velkou pěstírnu marihuany. Policisté jim ale jejich činnost překazili a výpěstky zabavili, serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.
Kroměřížští kriminalisté měli podezření, že holešovský byt slouží k pěstování marihuany a vyžádali si proto u Okresního soudu v Kroměříži povolení k domovní prohlídce. A ukázalo se, že jejich podezření se potvrdilo.

Čtete také: Pardubice – Řidič kouřil marihuanu přímo před strážníkem v civilu…

“Ve dvoupokojovém mezonetovém bytě našli kriminalisté jak pěstírnu marihuany s rostlinami v počtu desítek kusů, tak i několik kilogramů této rostliny v usušeném stavu,” poznamenala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Vybavení i zařízení k pěstování marihuany a také usušenou marihuanu policisté pěstitelům na místě zabavili. Nalezené rostliny a sušina budou nyní podrobeny expertíze, která určí přesné množství účinné látky v nich obsažené. “Na případu stále pracujeme. V souvislosti s ním nyní kriminalisté prověřují několik lidí,” dodala Simona Kyšnerová.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa