728 x 90

Pardubice – Řidič kouřil marihuanu přímo před strážníkem v civilu…

Pardubice – Řidič kouřil marihuanu přímo před strážníkem v civilu…

Pardubice – Nejen na kus řeči se svým známým, ale i na pár tahů z trávy přijel pětadvacetiletý muž před jednu provozovnu v Pardubicích. K jeho smůle se na tom samém místě nacházel i strážník, který byl zrovna mimo službu a vracel se z procházky se svou rodinou. Všiml si jak zmiňované dvojice, tak i typického zápachu, který kouření marihuany

Pardubice – Nejen na kus řeči se svým známým, ale i na pár tahů z trávy přijel pětadvacetiletý muž před jednu provozovnu v Pardubicích.

K jeho smůle se na tom samém místě nacházel i strážník, který byl zrovna mimo službu a vracel se z procházky se svou rodinou. Všiml si jak zmiňované dvojice, tak i typického zápachu, který kouření marihuany provází. Jelikož strážník postřehl i samotný příjezd řidiče, vyčkal, co bude následovat a jeho očekávání se naplnilo. Šofér po típnutí nedopalku skutečně usedl za volant a vydal se na cestu. To už ale o celém případu věděla stálá služba, která vyrazila na místo a o ulici dál řidiče vyzvala k zastavení. Provedená kontrola na jinou návykovou látku byla pozitivní, proto byla na místo přivolána hlídka státní policie, která se případu i řidiče ujala.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa