728 x 90

Obcí projel osmdesátkou. Měl pozitivní test na marihuanu

Obcí projel osmdesátkou. Měl pozitivní test na marihuanu

Vyškovsko – Několik nezodpovědných řidičů uvízlo v pátek a v sobotu na Vyškovsku v sítích dopravních policistů. Měli pozitivní testy na omamné látky, a to na marihuanu, pervitin i alkohol. Policisté o tom informovali v úterý. Policejní patrola zastavila například řidiče, který projížděl Švábenicemi osmdesátikilometrovou rychlostí. “Adrenalin z jízdy mohla podpořit i marihuana, která se projevila v testu,“ sdělila v úterý policejní mluvčí Alice Musilová.

Vyškovsko – Několik nezodpovědných řidičů uvízlo v pátek a v sobotu na Vyškovsku v sítích dopravních policistů. Měli pozitivní testy na omamné látky, a to na marihuanu, pervitin i alkohol. Policisté o tom informovali v úterý.

Policejní patrola zastavila například řidiče, který projížděl Švábenicemi osmdesátikilometrovou rychlostí. “Adrenalin z jízdy mohla podpořit i marihuana, která se projevila v testu,“ sdělila v úterý policejní mluvčí Alice Musilová.

Víkendoví řidiči, kteří měli pozitivní testy na marihuanu a pervitin, jsou podezřelí z přestupku. „Budou se z něj zodpovídat před správním orgánem,“ upozornila mluvčí.

Další řidič, kterého zastavili ve Vyškově strážníci, měl za volantem problém s alkoholem. „Odborný přístroj ukázal přivolaným policistům více než 1,5 promile. Na řidiče s pozitivní dechovou zkouškou nad jedno promile narazili o víkendu i bučovičtí a slavkovští policisté,“ uvedla Musilová.

Řidiči jsou podezřelí z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa