728 x 90

Odolal svodům háravé feny! Pes Zoro vyčmuchal 2 kilogramy drog

Odolal svodům háravé feny! Pes Zoro vyčmuchal 2 kilogramy drog

Lstí se pokusil český pašerák vyzrát na slovenské policisty. Do auta si vzal hárající fenu, které měla odvést pozornost služebního psa. Zkušený čmuchal Zoro se ovšem nenechal zlákat a odhalil pytel plný marihuany. Při běžné kontrole na hraničním přechodu poblíž obce Brodské na Slovensku objevil policejní pes Zoro pytel více než dvěma kilogramy marihuany. Ten

Lstí se pokusil český pašerák vyzrát na slovenské policisty. Do auta si vzal hárající fenu, které měla odvést pozornost služebního psa. Zkušený čmuchal Zoro se ovšem nenechal zlákat a odhalil pytel plný marihuany.
Při běžné kontrole na hraničním přechodu poblíž obce Brodské na Slovensku objevil policejní pes Zoro pytel více než dvěma kilogramy marihuany. Ten se pokusili na Slovensko dostat dva Češi. Pytel se nacházel v zadní části auta, kde jej měla na starosti fena pitbula. Na případ upozornil slovenská portál spravy.pravda.sk.

Čtěte také: Obcí projel osmdesátkou. Měl pozitivní test na marihuanu

Rádoby vychytralý pašerák přišel se lstivým nápadem. Fena zrovna hárala, tak předpokládal, že omámí veškeré psí samce. Nicméně se přepočítal. Zoro dostál svým profesním povinnostem, nenechal odvést svou pozornost svody sličné feny, a kontraband vyčmuchal. “Pes byl zpočátku rozrušený, ale je profesionál, udržel si odstup a drogy nalezl,“ uvedla slovenská policie na svém facebookovém profilu.

Policie obvinila z drogového zločinu mladšího z Čechů. Ten se přiznal. Za převážení marihuany mu hrozí 10 až 15 let vězení. Z drogy by se dalo připravit až 9400 dávek, cena se pohybuje mezi 10 až 31 tisíci eur, tedy 260 až 800 tisíc korun.

Pes Zoro je osvědčeným profesionálem. V loňském roce odhalil tento belgický ovčák drogy v 28 případech. Finanční správa si jej nemůže vynachválit. “Od samého začátku měl jeden úspěch za druhým. Již první týden po dokončení základního výcviku ucítil na festivalu Pohoda 2017 rostlinnou sušinu v kufru osobního auta,“ sdělila mluvčí slovenské celní správy Iveta Zlochová.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa