728 x 90

ZA PĚT ROSTLIN KONOPÍ PĚT LET BASY!

ZA PĚT ROSTLIN KONOPÍ PĚT LET BASY!

Další zásah na drogové scéně mají za sebou prostějovští policisté. Přímo ve městě odhalili muže a ženu, kteří na své zahradě vypěstovali pět rostlin konopí. Za tento pěstitelský počin ovšem nedostanou žádnou cenu od zahrádkářů, ale naopak jim hrozí až pětiletý kriminál! „Z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a

Další zásah na drogové scéně mají za sebou prostějovští policisté. Přímo ve městě odhalili muže a ženu, kteří na své zahradě vypěstovali pět rostlin konopí. Za tento pěstitelský počin ovšem nedostanou žádnou cenu od zahrádkářů, ale naopak jim hrozí až pětiletý kriminál!

„Z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy obvinili prostějovští kriminalisté v těchto dnech šestačtyřicetiletou ženu a padesátiletého muže z Prostějovska. Tohoto skutku se obvinění měli dopustit tím, že na zahradě rodinného domu v Prostějově od března do července tohoto roku vypěstovali pět rostlin konopí setého. Vypěstované rostliny policisté zajistili a podrobili odbornému zkoumání. Na základě toho bylo zahájeno trestní stíhání obou pěstitelů,“ informoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov. „V případě odsouzení jim oběma za toto jednání hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitý trest,“ vyjádřil se k možnému trestu Kořínek.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa