728 x 90

Deník.cz: Celníci při razii odhalili tři pěstírny konopí. Zabavili přes dvě stě rostlin

Deník.cz: Celníci při razii odhalili tři pěstírny konopí. Zabavili přes dvě stě rostlin

Brno /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Tři zlikvidované pěstírny, deset zadržených osob, sedmnáct kilogramů marihuany hotové k prodeji, 236 zelených rostlin konopí a zbraň. Taková je bilance zátahu jihomoravských celníků a protidrogového oddělení po razii na jižní Moravě.   O skupině pěstitelů konopí se policisté dozvěděli na konci dubna. Pěstírnu měli v době na Blanensku, časem se ovšem přesunuli i na další místa v Olomouckém

Brno /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Tři zlikvidované pěstírny, deset zadržených osob, sedmnáct kilogramů marihuany hotové k prodeji, 236 zelených rostlin konopí a zbraň. Taková je bilance zátahu jihomoravských celníků a protidrogového oddělení po razii na jižní Moravě.  

O skupině pěstitelů konopí se policisté dozvěděli na konci dubna. Pěstírnu měli v době na Blanensku, časem se ovšem přesunuli i na další místa v Olomouckém a Zlínském kraji. Využívali také pronajaté rodinné domy a byty v Brně. „Každý člen skupiny měl přesně dané úkoly od zajištění pronájmů po sklízení rostlin,“ popsala fungování skupiny mluvčí celníků Lada Temňáková.

Čtěte také: iDnes.cz: Razie odhalila osm pěstíren konopí, vybavení musely odvézt náklaďáky (Video)

Při razii zadrželi policisté devět pěstitelů. Podle mluvčí celníků Temňákové mezi nimi byli občané Srbska a Bosny a Hercegoviny. „V prohledávaných bytech jsme našli tři a půl tisíce korun a 1560 eur v hotovosti, padělené doklady, sedmnáct kilogramů hotové marihuany a 236 rostlin konopí,“ informovala Temňáková. Mezi zabavenými předměty byla i střelná zbraň s municí.

Zadrženým pachatelům hrozí za výrobu a jiné nakládaní s omamnými a psychotropními látkami vězení na osm až dvanáct let.

Na pěstírnu marihuany narazili policisté také na konci října v Brně. Původně na místo přitom vyjížděli kvůli nahlášenému úniku plynu. 

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

  • Není důležité
    24. 4. 2019, 11:42

    Že se všichni tak honíte pořád za něčím, jak jedna tak druhá strana, za 12 let to tady končí, a málo kdo bude vědět jak přežít.. hlavně že budete mít hodně peněz.

    REPLY

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa