728 x 90

MALIBU GOLD, není zlato jako zlato!

MALIBU GOLD, není zlato jako zlato!

Malibu je město, kde se uvolněná pohoda setkává s elegantním moderním luxusem. Pobřežní život v jižní Kalifornii zahrnuje nádherné pláže až po dech beroucí kaňony. A právě produkty Malibu Gold jsou inspirovány všemi těmito úžasnými prvky. Nahlédněte s námi do kuchyně zakladatele a mistra pěstitele, notoricky známého během prohibice jako „Malibu Dan“ a na produkty, kde

Malibu je město, kde se uvolněná pohoda setkává s elegantním moderním luxusem. Pobřežní život v jižní Kalifornii zahrnuje nádherné pláže až po dech beroucí kaňony. A právě produkty Malibu Gold jsou inspirovány všemi těmito úžasnými prvky. Nahlédněte s námi do kuchyně zakladatele a mistra pěstitele, notoricky známého během prohibice jako „Malibu Dan“ a na produkty, kde transformuje tyto nálady z kmenů konopí do mimořádných uměleckých děl.

Tato rostlina je přirovnávána k atmosféře svatebního dortu. Uvolněný, euforický až šťastný pocit se sladkými zemitými tóny jsou vlastnosti této pozoruhodné krásky jménem 24K Cake.

Sladké a citrusové tóny vytvářející radostné a kreativní účinky uvolňující stres.

Uvolňující až relaxační zážitek se sladkými tóny, to je kráska jménem Do-Si-Dos.

Tento chutný kříženec Do-Si-Dos x Gelato ve vás zanechá pocit štěstí a dobré nálady. Krásné, husté fialové nugety pokryté oranžovými trichomy vypadají tak dobře, jak voní!

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa