728 x 90

Burzovnisvet.cz: Tato akcie má solidně našlápnuto, aby se stala vítězem legalizace marihuany ve Virginii

Burzovnisvet.cz: Tato akcie má solidně našlápnuto, aby se stala vítězem legalizace marihuany ve Virginii

Minulý týden se Virginie stala 16. americkým státem, který legalizoval rekreační marihuanu. Dospělí ve věku 21 let a starší budou moci od 1. července 2021 vlastnit až unci konopí. Bude to ještě chvíli trvat, než se ve Virginii otevře maloobchodní trh s konopím. Státní zákonodárci stanovili datum 1. ledna 2024, aby společnosti začaly prodávat rekreační

Minulý týden se Virginie stala 16. americkým státem, který legalizoval rekreační marihuanu. Dospělí ve věku 21 let a starší budou moci od 1. července 2021 vlastnit až unci konopí.

Bude to ještě chvíli trvat, než se ve Virginii otevře maloobchodní trh s konopím. Státní zákonodárci stanovili datum 1. ledna 2024, aby společnosti začaly prodávat rekreační marihuanu.

Stále je na cestě potenciálně velký trh s rekreačním konopím. A je tu jedna akcie konopí připravená být největším vítězem díky legalizací marihuany ve Virginii – Jushi Holdings (OTC: JUSHF).

Výhoda Jushi ve Virginii

V prosinci 2020 Jushi akvizovalo společnosti Dalitso. To je důležité, protože Dalitso je v současné době jedním z pouhých pěti žadatelů, kteří získali povolení farmaceutického zpracovatele od staátu Virginie.

Společnost Jushi nedávno dokončila akvizici výrobního, zpracovatelského a maloobchodního závodu společnosti Dalitso o rozloze 93 000 čtverečních stop v Manassasu ve Virginii. Dohoda také dává Jushi asi devět akrů přilehlé země v kraji Prince William.

Společnost již ve Virginii otevřela svou první lékárnu konopí BEYOND / HELLO. V budoucnu plánuje spustit dalších pět ošetřoven v severní Virginii. Tato oblast zahrnuje dva z nejlidnatějších krajů státu (Fairfax a Prince William County) a tvoří téměř 30 % z celkové populace Virginie.

Jen proto, že Jushi má náskok na virginském trhu s konopím pro lékařské účely, automaticky neznamená, že společnost zvítězí na státním rekreačním trhu. Mohlo by to však společnosti pomoci, až začne stát vydávat licence maloobchodníkům s konopím pro rekreační účely.

Společnost Jushi by také měla být v příštích několika letech schopna prosadit značku pro své výdejny BEYOND / HELLO. Když se rok 2024 rozběhne, potenciální uživatelé marihuany pro rekreační účely by již mohli Jushi znát, což je velké plus, které by pomohlo společnosti se rozběhnout, kdyby zajistila maloobchodní licence pro rekreační trh.

Další trhy

Virginie je pro Jushi jen jednou z několika příležitostí k růstu. Společnost je rychle rostoucím víceúrovňovým provozovatelem (MSO) se 17 maloobchodními prodejnami konopí ve čtyřech státech.

Jushi má největší zastoupení v Pensylvánii a nedávno otevřela svůj 11. obchod ve státě. Velká část 67% meziročního růstu tržeb společnosti ve třetím čtvrtletí roku 2020 pocházela z jejích aktivit v Pensylvánii.

Illinois je pro společnost dalším významným trhem. Společnost Jushi provozuje čtyři maloobchodní prodejny konopí ve státě, kde se loni otevřel trh legální rekreační marihuany.

Společnost také buduje své podnikání v Kalifornii, což je největší legální trh s konopím v USA. Jushi má v současné době jeden maloobchod v Santa Barbaře a získává lékárnu v Palm Springs, stejně jako 78% podíl v držiteli maloobchodní licence ve společnosti Grover. Kromě toho je Jushi jedním z pouhých tří žadatelů o povolení k maloobchodu v Culver City.

Společnost expanduje také do Nevady díky své nedávné akvizici společnosti Franklin Bioscience. Tato dohoda uděluje společnosti Jushi licence na pěstování, zpracování a distribuci konopí pro lékařské a rekreační účely s provozními zařízeními v severním Las Vegas.

Nejlepší marihuanová akcie?

My z Burzovního světa považujeme Jushi za jednu ze tří nejlepších akcií marihuany, které lze koupit v roce 2021. Její potenciál je obrovský.

Akcie Jushi se obchodují přibližně s třikrát očekávaným prodejem. To dává společnosti jedno z nejlevnějších ocenění mezi americkými akciemi. Proto si myslíme, že Jushi je mnohem lepší titul než kterákoliv akcie předních kanadských producentů konopí.

Významná příležitost společnosti ve Virginii je jen třešničkou na dortu.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa