728 x 90

Burzovnisvet.cz: 4 akcie marihuany ke koupi, které by letos mohly stoupat o 20 % nebo více

Burzovnisvet.cz: 4 akcie marihuany ke koupi, které by letos mohly stoupat o 20 % nebo více

20. dubna byl svátek, který slaví mnoho zastánců konopí. A letos toho mají na slavení víc než kdy jindy. New York, Nové Mexiko a Virginie nedávno přijaly právní předpisy o legalizaci rekreační marihuany, čímž se celkový počet států, kde je nebo bude brzy legální, zvýší na 17. Investorům se také otevírá více příležitostí, jak profitovat

20. dubna byl svátek, který slaví mnoho zastánců konopí. A letos toho mají na slavení víc než kdy jindy. New York, Nové Mexiko a Virginie nedávno přijaly právní předpisy o legalizaci rekreační marihuany, čímž se celkový počet států, kde je nebo bude brzy legální, zvýší na 17.

Investorům se také otevírá více příležitostí, jak profitovat z prosperujícího amerického konopného průmyslu, než kdykoli předtím. Pojďme se podívat na 4 akcie, které by letos mohly realisticky stoupat o 20 % nebo více.

Ayr Wellness
Ayr Wellness (OTC: AYRW.F) se nejprve zaměřila na trhy s konopím v Massachusettsu a Nevadě. Rozsah společnosti je nyní mnohem větší. Díky akvizicím nyní Ayr působí také v Arizoně, na Floridě, v Ohiu a Pensylvánii.

Brzy bude do seznamu přidán další stát. Ayr plánuje získat Garden State Dispensary, která jí poskytne tři konopné výdejny v New Jersey. Očekává se, že tato transakce bude uzavřena ve třetím čtvrtletí roku 2021.

Se vším tím hromaděním menších konopných společností se Ayr řadí mezi pětistupňovou operátorku (MSO). Je to také pravděpodobně největší obchod mezi MSO s nejnižším poměrem cena / prodej (P / S) v tomto odvětví. S růstem výnosů, který se má zrychlit, si myslíme, že akcie Ayr by letos mohly snadno vyskočit o dalších 20 %.

Cresco Labs
Cresco Labs (OTC: CRLBF) se rovněž řadí mezi jedny z nejatraktivnějších akcií, díky ceně s P / S násobkem jen o málo vyšším než u Ayr’s. Stejně jako Ayr, tak i Cresco díky akvizicím ohromně vzrostlo.

Společnost je největším velkoobchodem s konopím v USA díky odkupu Origin House počátkem roku 2020. Je to špičkový velkoobchod s konopím v Kalifornii, Illinois a Pensylvánii. Společnost rovněž provozuje maloobchodní prodejny konopí ve dvou posledních státech plus v Arizoně, Massachusetts, New Yorku a Ohiu.

Všechny tyto trhy by měly společnosti Cresco poskytnout významné příležitosti k růstu. Ještě lepší je, že nedávná akvizice společnosti Bluma Wellness se společnosti Cresco, učiní ze společnosti velkého hráče na vzkvétajícím trhu s léčebným konopím na Floridě. Legalizace rekreační marihuany v New Yorku také otevírá Crescu obrovský nový trh. Společnost již je jedním z pouhých 10 provozovatelů konopí, kteří mají v současné době licenci na vertikální operace ve státě.

Curaleaf Holdings
Když už mluvíme o New Yorku, Curaleaf Holdings (OTC: CURLF) získává tržní podíl č. 1 na státním trhu s léčebnými konopím. Společnost by měla být schopna tuto pozici využít k tomu, aby se stala velkým vítězem také na newyorském trhu s rekreační marihuanou.

Curaleaf je nyní největším MSO v USA. A nejde jen o jedničku na trhu v New Yorku. Společnost také drží přední podíly na trhu v Connecticutu, Marylandu, Massachusetts, New Jersey, Severní Dakotě, Pensylvánii a Vermontu. Kromě toho má podíl na maloobchodním trhu č. 2 nebo č. 3 v Arizoně, na Floridě a v Maine.

Není pochyb o tom, že Curaleaf bude moci v USA pokračovat v růstu. Společnost má však nyní také dobrou příležitost k růstu v Evropě. Na začátku tohoto měsíce společnost Curaleaf dokončila akvizici společnosti EMMAC, největší vertikálně integrované nezávislé konopné společnosti v Evropě.

Jushi Holdings
Jushi Holdings (OTC: JUSHF) je nejmenší z těchto čtyř konopných akcií s hodnotou nižší než 700 milionů USD. Jushi však roste rychleji než většina jeho konkurentů. Její akcie také překonaly všechny největší MSO za posledních 12 měsíců.

Myslíme si, že cena akcií Jushi má spoustu prostoru pro růst. V březnu společnost otevřela svůj 17. maloobchodní obchod s konopím po celé zemi. Jedenáct z těchto obchodů je v Pensylvánii. Stejně jako jeho kolegové i Jushi roste prostřednictvím akvizic. Nedávno uzavřela obchody v Massachusettsu a Nevadě. Začátkem tohoto roku společnost podepsala dvě dohody, které rozšiřují její aktivity také v Kalifornii.

Zdá se, že Jushi je potenciálně největším vítězem z legalizace Virginie rekreační marihuany. Již má přítomnost na trhu s léčebným konopím v rychle rostoucí severní části státu. Ačkoli se Virginský rekreační trh plánuje otevřít až v roce 2024, Jushi by měl mít v krátkodobém horizontu další hybné síly růstu, které by mohly tento rok tento rok pohánět o 20 % nebo více.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa