728 x 90

Refresher.cz: Řecká policie zajistila přes čtyři tuny marihuany za 860 miliónů korun, které směřovaly do Bratislavy (Foto)

Refresher.cz: Řecká policie zajistila přes čtyři tuny marihuany za 860 miliónů korun, které směřovaly do Bratislavy (Foto)

Řecké úřady zabavily více než čtyři tuny marihuany ukryté v přepravním kontejneru, který směřoval z Libanonu na Slovensko. Informovala o tom v pátek agentura AP. Řecká finanční policie ve čtvrtek pozdě večer uvedla, že drogy se našly v přepravním kontejneru v přístavním městě Pireus u Atén na základě informací získaných od amerického Úřadu pro kontrolu obchodu

Řecké úřady zabavily více než čtyři tuny marihuany ukryté v přepravním kontejneru, který směřoval z Libanonu na Slovensko. Informovala o tom v pátek agentura AP.

Řecká finanční policie ve čtvrtek pozdě večer uvedla, že drogy se našly v přepravním kontejneru v přístavním městě Pireus u Atén na základě informací získaných od amerického Úřadu pro kontrolu obchodu s drogami (DEA).

Kontejner obsahoval tři průmyslové stroje na výrobu muffinů. Zásilka dorazila po moři do přístavu Pireus 14. dubna, přičemž podle harmonogramu měla být dále přepravena po železnici a přes Severní Makedonii, Srbsko a Maďarsko a 20. dubna měla dorazit do Bratislavy. Podle informací DEA řecké úřady podnikly razii 16. dubna. Celkově se ve skryté přihrádce zabudované v kovové nádrži, která se nacházela mezi uvedenými stroji, našlo konopí indické o hmotnosti více než 4,3 tuny. Odhadovaná cena pašovaných drog byla zhruba 860 milionů korun.

 

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa