728 x 90

Lidovky.cz: Pivo k očkování zdarma? V USA nabízejí slevu do knihovny, ale i pochoutky z konopí a jointy

Lidovky.cz: Pivo k očkování zdarma? V USA nabízejí slevu do knihovny, ale i pochoutky z konopí a jointy

Přijďte se naočkovat a dostanete dárek! Spousta zemí, měst a společností vymyslela v souvislosti s očkováním proti koronaviru novou strategii, která má za úkol přesvědčit co nejvíc lidí, aby si nechali aplikovat vakcínu. Kdo se nechá naočkovat, může získat pivo, koblihu nebo ruční mixér zdarma. A to není zdaleka vše. S dárky přišly dokonce i

Přijďte se naočkovat a dostanete dárek! Spousta zemí, měst a společností vymyslela v souvislosti s očkováním proti koronaviru novou strategii, která má za úkol přesvědčit co nejvíc lidí, aby si nechali aplikovat vakcínu. Kdo se nechá naočkovat, může získat pivo, koblihu nebo ruční mixér zdarma. A to není zdaleka vše.

S dárky přišly dokonce i výdejny marihuany po celé zemi. Ty rozdávají pochoutky z konopí a jointy. Svou akci odůvodňují tím, že chtějí zvýšit poptávku po očkování, a to především v New Yorku a Washingtonu. V Detroitu lze díky vakcinaci obdržet předplacenou debetní kartu v hodnotě 50 dolarů. Společnost Amazon nabízí plně očkovaným pracovníkům v první linii 80 dolarů. American Airlines poskytují svým zaměstnancům den volna navíc a 50 dolarů ve věrnostních bodech. Na spojení svých pracovníků a očkování se zaměřily podle Financial Times také firmy jako Lidl, Petco nebo McDonald’s.

„Iniciativy, jako je tato, jsou dalším způsobem, jak posílit význam očkování. Podporujeme podniky v celém státě, aby zvážily nabídku benefitů i pro své pracovníky,“ uvedl guvernér Marylandu Larry Hogan pro Financial Times.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa